fbpx Přihlášky a členství | Ekodům

Přihlášky a členství

Členem spolku se může stát každý, kdo je srozuměn se stanovami spolku a podílí se na naplňování cílů spolku. Podmínkou je dále zaplacení členského poplatku.

Registrace na stránky probíhá vždy pod vlastním jménem, neboť spolek funguje na principu transparentnosti a odpovědnosti za vlastní činnost a to i na internetu. Registrace bez vlastního jména nebudou autorizovány.

Přihlášení probíhá přes formulář registrace.
Jako své uživatelské jméno vyplňte své skutečné jméno ve tvaru "křestní jméno + příjmení".

Po registraci bude uživateli administrátorem stránek přidělena role Příznivce či Člena Ekodomu.

Příznivce může zadávat Akce a události, podílet se na diskuzích ve Fóru a zadávat Inzerci. Mezi příznivci rádi přivítáme členy jiných podobně orientovaných neziskových organizací.

Člen Ekodomu má dále možnost vkládat Realizované stavby. Později bude přidána sekce Článků.